Kwiaty i wieńce pogrzebowe

Wieńce pogrzebowe

Kwiaty i wieńce pogrzebowe mają ogromne znaczenie w odprawieniu ostatniego pożegnania. Kwiaty na pogrzebie wyrażają żal, ale i miłość; są też jednocześnie ostatnią możliwością na okazanie zmarłemu szacunku.

Jednocześnie wiemy, jak trudne jest zajmowanie się przyziemnymi, organizacyjnymi sprawami, kiedy serce przeszywa żal po stracie. Dlatego jedną z naszych usług jest przygotowanie stosownej wiązanki pogrzebowej w Warszawie.

Wieńce pogrzebowe Warszawa Powązki

Przygotowanie wieńców pogrzebowych w Warszawie zlecamy jedynie najlepszym kwiaciarniom, współpracującym z naszą firmą od wielu lat. Mamy pewność, że przygotowane kompozycje kwiatowe będą odpowiadać powadze chwili i zadowolą naszych Klientów.

W każdym wypadku wcześniej umawiany jest rozmiar zamawianego wieńca pogrzebowego w Warszawie na Powązki, rodzaj kwiatów, z jakich kompozycja ma powstać oraz ewentualne dodatki, jakie mają się znaleźć, np. wstęgi. Podejmujemy się przygotowania również nietypowych wieńców pogrzebowych w konkretnym kształcie, które zlecamy warszawskim mistrzom florystyki.

Odpowiednie kwiaty na pogrzeb

Z doświadczenia wiemy też, że nie każdy zna funeralne tradycje i zwyczaje, dlatego na każdym kroku oferujemy wsparcie merytoryczne – również w wyborze właściwym kwiatów, ich kolorystyki czy wielkości wieńca pogrzebowego. W Warszawie jesteśmy jedną z najbardziej kompleksowo działających firm w zakresie usług funeralnych.

Klient ma możliwość wybrania dowolnej formy kwiatów na pogrzeb, mogą to być zarówno kwiaty na pogrzeb w formie skromniejszej wiązanki pogrzebowej, jak i większych rozmiarów wieńce pogrzebowe.

Najczęściej wybieraną kwietną ozdobą pogrzebu są wieńcem pogrzebowe – w Warszawie klienci zwykle decydują się na okazałe kompozycje w kształcie serca lub skromniejsze, owalne.

Wiązanki pogrzebowe

Osoby pragnące nieco skromniejszej oprawy i ilości dekoracji, mogą zdecydować się na wiązanki pogrzebowe przygotowywane ze świeżych kwiatów. Mając do dyspozycji ofertę kilku najlepszych kwiaciarni, jesteśmy w stanie zorganizować bukiet skomponowany nawet z nietypowych i rzadkich kwiatów.

Dlaczego warto zamówić u nas wiązanki pogrzebowe w Warszawie?

W czasie zbliżającego się ostatniego pożegnania warto skupić się na swojej żałobie i smutku, a niełatwe kwestie organizacyjne pozostawić profesjonalistom.

Lata doświadczenia pozwalają nam pomagać naszym Klientom w tych trudnych chwilach najlepiej, jak potrafimy, jednocześnie przygotowując całe ceremonie pogrzebowe wraz ze wszystkimi najważniejszymi ich elementami. Dlatego, jeśli szukasz wyjątkowych wieńców w Warszawie – zapraszamy do nas.

Copyright 2019 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group