Zakład pogrzebowy Żoliborz

Tel. całodobowy: 513-804-664
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piątek godz. 8:30 - 16:30
Sobota godz. 9:00 - 12:00 
Adres: ul. Powązkowska 14, Budynek Zarządu Cmentarza

Zakład i dom pogrzebowy Pruszyński Warszawa

Posiadamy własną chłodnie i kaplicę w centrum Warszawy

Oferujemy kompleksową obsługę pogrzebów katolickich, świeckich oraz innych wyznań. Nasz telefon czynny jest całą dobę 7 dni w tygodniu.

Chłodnia 24h. Podchodzimy z szacunkiem do zmarłego i jego najbliższych.

Wszystkim osobom, które znalazły się na stronie naszego zakładu pogrzebowego z powodu utraty bliskiej osoby składamy wyrazy głębokiego współczucia. Jesteśmy z Państwem w tym trudnym momencie.

Zapoznaj się z ofertą

Czas żałoby to chwile pełne smutku i refleksji. Mając na uwadze, z jak trudnymi dla każdego człowieka emocjami należy mierzyć się po śmierci bliskiej osoby, stworzyliśmy miejsce, w którym specjaliści otoczą interesantów opieką i zrozumieniem. Pruszyński zakład pogrzebowy na Żoliborzu to rodzinna firma z wieloletnim stażem, tradycjami oraz doświadczeniem w branży pogrzebowej. Oferujemy kompleksowy zakres usług pogrzebowych, przejmując od krewnych Zmarłego większość obowiązków związanych z organizacją ceremonii ostatniego pożegnania.

Dyżurujący całodobowo nasi pracownicy w domu pogrzebowym na warszawskim Żoliborzu, pozostający w gotowości bez względu na porę dnia czy nocy, służą potrzebnymi informacjami i pomocą w wyborze najlepszych, optymalnych rozwiązań. Odciążymy Państwa od obowiązku zajmowania się formalnościami urzędowymi. Co bardzo ważne, podejmujemy się także dla Państwa kompleksowej realizacji wszelkich formalności związanych z ceremonią pogrzebową.

Usługi pogrzebowe – Żoliborz

Życzliwość i empatyczne zrozumienie osób doświadczonych stratą bliskiej osoby stanowią niepodważalny fundament naszych świadczeń w domu pogrzebowym na warszawskim Żoliborzu. Przejawiają się one w kompleksowym wsparciu, dostosowanym do indywidualnych oczekiwań i zapewniającym profesjonalizm na każdym kroku organizacji ceremonii pożegnalnej.

Usługi świadczone przez nasz zakład pogrzebowy w Warszawie Żoliborz obejmują:

 • przygotowanie i organizacja ceremonii pogrzebowej,
 • transport zwłok,
 • kremacja i pogrzeby tradycyjne,
 • dostęp do konsultantów i doradztwo 24/7,
 • kompletne wsparcie administracyjne i formalności związane z pochówkiem, w tym: kredytowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, załatwianie formalności w ZUS, KRUS, WBE.

Nasza bogata oferta, obejmująca zróżnicowany, dopasowany do własnych upodobań oraz budżetu asortyment trumien i urn w szerokim przedziale cenowym i wzornictwa, gwarantuje, że mogą Państwo dokonać wyboru zgodnego z Waszymi oczekiwaniami. Co więcej, posiadana przez nas specjalistyczna flota samochodów pogrzebowych zapewnia godny i bezpieczny transport Zmarłego do chłodni w naszym domu pogrzebowym na Żoliborzu. Pracownia kwiaciarska, z którą współpracujemy w ramach usług pogrzebowych na Żoliborzu, przygotuje wyjątkowe bukiety i wieńce na trumnę, urnę i grób, tak aby stanowiły piękną oprawę ceremonii pożegnalnej.

Świadczone przez nas z najwyższą starannością usługi kremacyjne, przy których dbamy o każdy szczegół i wypełniamy wszystkie niezbędne formalności, uzupełnia zróżnicowana oferta pomników i nagrobków z rozmaitych materiałów. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć miejsce pamięci w pełni oddające charakter bliskiej Państwu osoby.

Dom pogrzebowy – Żoliborz

W chwili żałoby, gdy potrzebują Państwo miejsca, które zrozumie Wasze potrzeby, nasz zakład pogrzebowy w Warszawie Żoliborz stoi u boku, oferując wsparcie, zrozumienie i profesjonalizm na każdym etapie organizacji pożegnania. Ceremonie pogrzebowe, które organizujemy, niezależnie od wyznania, przeprowadzamy z głębokim poszanowaniem dla tradycji i zwyczajów religijnych.

Działający na Żoliborzu dom pogrzebowy Pruszyński, oprócz kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie, wyróżnia się życzliwym podejściem, dzięki któremu możecie być Państwo pewni naszego pełnego zaangażowania. Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego na Żoliborzu dokładają wszelkich starań, aby ostatnia droga Zmarłego była przygotowana z uwzględnieniem Państwa oczekiwań, w taki sposób, by w pełni godnie oraz z należytym szacunkiem uczciła pamięć o Państwa bliskim podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna organizacja i obsługa pogrzebów w Warszawie

 • katolickich
 • świeckich
 • innych wyznań
 • kredytowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS
 • załatwianie formalności w ZUS, KRUS, WBE
 • załatwianie formalności w kancelarii cmentarnej
 • transport zmarłych z miejsca zgonu
 • załatwianie kremacji
 • dobór urn oraz trumien
 • organizacja konsolacji
 • przygotowanie zmarłego do pochówku
 • współpraca z kwiaciarnią
 • współpraca z zakładem kamieniarskim
 • współpraca z wykwalifikowanymi muzykami
 • organizacja transportu osób starszych i niepełnosprawnych podczas uroczystości pogrzebowych
 • organizacja transportu dla uczestników pogrzebu
 • indywidualne podejście do klienta

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Pruszyński – Warszawa Powązki, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Bemowo, Mokotów, Bródno

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych…

Zakład pogrzebowy Pruszyński czyli kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie

Zakład pogrzebowy Pruszyński oferuje całodobowe usługi pogrzebowe. Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo zaplanować całą uroczystość od początku do końca. Dzięki doświadczeniu w branży pogrzebowej i współpracy ze specjalistami jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i satysfakcjonującą realizację powierzonych nam zadań.

Oferta – profesjonalna i kompleksowa organizacja pogrzebu

W ramach naszej działalności oferujemy takie usługi jak:

 • trumny i urny pogrzebowe
 • oprawa muzyczna
 • kwiaty i wieńce pogrzebowe

Nasz dom pogrzebowy w Warszawie dostępny jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Wysoka jakość świadczonych usług pogrzebowych w Warszawie

Nasz zespół tworzą przyjaźni pracownicy, którzy nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie, ale także dużą empatię. Osoby pracujące w naszym zakładzie pogrzebowym wiedzą, jak najlepiej pomóc przy organizacji uroczystości pogrzebowej. Śmierć bliskiej osoby zawsze jest bardzo trudnym przeżyciem, dlatego zawsze staramy się odciążyć Państwa w możliwie największym stopniu i profesjonalnie zająć się wszystkimi niezbędnymi kwestiami, jednocześnie służąc także pomocą i radą.

Współpraca z kwiaciarnią, zakładem kamieniarskim czy muzykami pozwala nam na zorganizowanie uroczystości w każdym aspekcie. Oferujemy szeroki wybór urn kamiennych, metalowych i kompozytowych oraz trumien dostępnych w wielu kolorach i wzorach, zapewniamy wieńce, wiązanki i stroiki, jak również oprawę muzyczną na pogrzebie. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy duże grono zadowolonych klientów i ich pozytywne opinie zamieszczane w Internecie.

Godny pochówek 

Zakład działa w Warszawie, na Powązkach, ale obsługuje mieszkańców z całego miasta (wszystkie dzielnice, w tym – Bielany, Wola, Bemowo, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Bródno) i okolice. Organizujemy pogrzeby katolickie, dla innych wyznań, jak również dla osób świeckich.

Korzystając z naszych usług, mogą też Państwo otrzymać pomoc przy kredytowaniu pogrzebu w ramach zasiłku ZUS czy załatwianiu wszelkich formalności – zarówno w kancelarii cmentarnej, jak i w ZUS, KRUS czy WBE. Nasz dom pogrzebowy oferuje ponadto transport zmarłych na miejsce zgonu, załatwianie kremacji oraz dobór urn i trumien, jak również organizację konsolacji. Dysponujemy także chłodnią, która działa przez całą dobę.

Oprawa muzyczna pogrzebów w Warszawie

Muzyka na uroczystości pogrzebowej pozwala stworzyć odpowiedni nastrój i sprawić, że ten ważny dla rodziny i bliskich moment zostanie lepiej zapamiętany. Nasz zakład pogrzebowy współpracuje z wieloma wybitnymi artystami, którzy dysponują odpowiednim repertuarem na tego rodzaju wydarzenia i to zarówno w przypadku muzyki kościelnej, muzyki odpowiedniej dla uroczystości innego wyznania czy nawet uroczystości świeckiej.

Istnieje możliwość wybrania różnej obsady muzycznej – oferujemy flet poprzeczny, skrzypce, wiolonczelę, trąbkę oraz śpiew. Muzyka zapewniana jest nie tylko nad grobem, ale także przed Mszą Świętą, podczas ofiarowania, Komunii oraz na wyjście.

Nowoczesne wieńce pogrzebowe w Warszawie

Wieńce pogrzebowe od wieków stanowią ważny element ceremonii żałobnych. Jednak w ostatnich latach tradycyjne formy ustępują miejsca bardziej spersonalizowanym projektom, a nowoczesne wiązanki pogrzebowe to efekt twórczego podejścia do klasycznej formy wyrazu żałoby. Nowoczesne wieńce pogrzebowe cechuje elastyczność w doborze elementów. Cięte, sztuczne czy suszone kwiaty tworzą długotrwałe ozdoby nagrobne, często wzbogacone o sezonowe akcenty.… Czytaj dalej Nowoczesne wieńce pogrzebowe w Warszawie

Kto może być pochowany na Powązkach?

Warszawski Cmentarz Powązkowski, czyli popularne Powązki, znajduje się w dzielnicy Wola i zajmuje obszar 43 hektarów. Znany jest ze względu na swój wiek i historię. To tutaj pochowani są wybitni polscy artyści, ludzie nauki i wielu innych zasłużonych. Ten najstarszy i największy warszawski cmentarz dzieli się na część komunalną, na której może zostać pochowany każdy… Czytaj dalej Kto może być pochowany na Powązkach?

Ile kosztuje pochówek na Powązkach?

Warszawskie Powązki to jedna z najstarszych, największych i najbardziej znanych nekropolii w Polsce. Na sporej części cmentarza pochowane są znakomitości ze świata kultury, sztuki i nauki, a także osoby związane z wojskiem. Pozostała część to cmentarz komunalny, na terenie którego – w porozumieniu z jego zarządem – można wykupić miejsce wiecznego odpoczynku dla bliskiego (obecnie… Czytaj dalej Ile kosztuje pochówek na Powązkach?

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group