Zakład pogrzebowy Żoliborz

Tel. całodobowy: 513-804-664
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piątek godz. 8:30 - 16:30
Sobota godz. 9:00 - 12:00 
Adres: ul. Powązkowska 14, Budynek Zarządu Cmentarza

Zakład i dom pogrzebowy Pruszyński Warszawa

Posiadamy własną chłodnie i kaplicę w centrum Warszawy

Oferujemy kompleksową obsługę pogrzebów katolickich, świeckich oraz innych wyznań. Nasz telefon czynny jest całą dobę 7 dni w tygodniu.

Chłodnia 24h. Podchodzimy z szacunkiem do zmarłego i jego najbliższych.

Wszystkim osobom, które znalazły się na stronie naszego zakładu pogrzebowego z powodu utraty bliskiej osoby składamy wyrazy głębokiego współczucia. Jesteśmy z Państwem w tym trudnym momencie.

Zapoznaj się z ofertą

Mając na uwadze, jak z trudnymi dla każdego człowieka emocjami należy mierzyć się po śmierci bliskiej osoby, stworzyliśmy miejsce, w którym specjaliści otoczą interesantów opieką i zrozumieniem. Zakład pogrzebowy na Żoliborzu to rodzinna firma z wieloletnim stażem, tradycjami i doświadczeniem w branży pogrzebowej. Oferujemy kompleksowy zakres usług pogrzebowych, przejmując od krewnych zmarłego większość obowiązków, związanych z organizacją ceremonii ostatniego pożegnania.

Zakład Pogrzebowy Pruszyński zlokalizowany jest w Warszawie na Powązkach, a dokładniej przy dobrze skomunikowanej ulicy Powązkowskiej 14. Dom pogrzebowy czynny jest dla Państwa całą dobę, przekazując pomoc o każdej porze dnia i nocy. Pracowników zakładu pogrzebowego na Żoliborzu wyróżnia zaangażowanie, empatia, profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i wykonywanie swoich obowiązków z należytym szacunkiem do osób zmarłych oraz ich rodzin. Usługi zakładu pogrzebowego z warszawskiego Żoliborza świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

Zakład pogrzebowy Warszawa Powązki

W zakres obowiązków zakładu pogrzebowego, zlokalizowanego na Żoliborzu przy Powązkowskiej 14, wchodzi dopełnianie licznych formalności i kompletowanie dokumentów (m.in. karty i aktu zgonu czy pomoc w kwestiach z ZUS, KRUS, WBE), transportowanie ciała zmarłego, przygotowywanie go do ceremonii ostatniego pożegnania, projektowanie oraz proklamowanie nekrologów i klepsydr pogrzebowych, kremacja zwłok oraz dbanie o oprawę muzyczną i kwiatową w świątyni czy domu pogrzebowym na Żoliborzu.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Pruszyński z Warszawy Żoliborz doradzą interesantom również w kwestii wyboru odpowiedniej trumny, urny a nawet pomnika cmentarnego, jako iż współpracujemy z renomowaną firmą kamieniarską. Z naszych świadczeń może skorzystać każdy, kto znajdzie się w potrzebie. Zakład pogrzebowy na Powązkach organizuje bowiem zarówno religijne, jak i świeckie ceremonie ostatniego pożegnania, opierając się na indywidualnych wytycznych rodziny zmarłego.

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz

Znając doskonale specyfikę branży, z powodzeniem potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających interesantów i odpowiedzieć na wszystkie ich potrzeby. Bogate doświadczenie, które pracownicy zakładu pogrzebowego na warszawskich Powązkach zdobywali latami, przyczynia się do oferowania najlepszych rozwiązań, a pozytywne opinie naszych usatysfakcjonowanych klientów są najlepszym dowodem na to, iż codzienny wysiłek, który wkładamy w swoją pracę, jest zauważany i doceniany. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w trym trudnym okresie. Prosimy o kontakt z zakładem pogrzebowym z Warszawy Żoliborz, gdyby potrzebowali Państwo wsparcia.

Profesjonalna organizacja i obsługa pogrzebów w Warszawie

 • katolickich
 • świeckich
 • innych wyznań
 • kredytowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS
 • załatwianie formalności w ZUS, KRUS, WBE
 • załatwianie formalności w kancelarii cmentarnej
 • transport zmarłych z miejsca zgonu
 • załatwianie kremacji
 • dobór urn oraz trumien
 • organizacja konsolacji
 • przygotowanie zmarłego do pochówku
 • współpraca z kwiaciarnią
 • współpraca z zakładem kamieniarskim
 • współpraca z wykwalifikowanymi muzykami
 • organizacja transportu osób starszych i niepełnosprawnych podczas uroczystości pogrzebowych
 • organizacja transportu dla uczestników pogrzebu
 • indywidualne podejście do klienta

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Pruszyński – Warszawa Powązki, Wola, Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Bemowo, Mokotów, Bródno

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych…

Zakład pogrzebowy Pruszyński czyli kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie

Zakład pogrzebowy Pruszyński oferuje całodobowe usługi pogrzebowe. Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo zaplanować całą uroczystość od początku do końca. Dzięki doświadczeniu w branży pogrzebowej i współpracy ze specjalistami jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i satysfakcjonującą realizację powierzonych nam zadań.

Oferta – profesjonalna i kompleksowa organizacja pogrzebu

W ramach naszej działalności oferujemy takie usługi jak:

 • trumny i urny pogrzebowe
 • oprawa muzyczna
 • kwiaty i wieńce pogrzebowe

Nasz dom pogrzebowy w Warszawie dostępny jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Wysoka jakość świadczonych usług pogrzebowych w Warszawie

Nasz zespół tworzą przyjaźni pracownicy, którzy nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie, ale także dużą empatię. Osoby pracujące w naszym zakładzie pogrzebowym wiedzą, jak najlepiej pomóc przy organizacji uroczystości pogrzebowej. Śmierć bliskiej osoby zawsze jest bardzo trudnym przeżyciem, dlatego zawsze staramy się odciążyć Państwa w możliwie największym stopniu i profesjonalnie zająć się wszystkimi niezbędnymi kwestiami, jednocześnie służąc także pomocą i radą.

Współpraca z kwiaciarnią, zakładem kamieniarskim czy muzykami pozwala nam na zorganizowanie uroczystości w każdym aspekcie. Oferujemy szeroki wybór urn kamiennych, metalowych i kompozytowych oraz trumien dostępnych w wielu kolorach i wzorach, zapewniamy wieńce, wiązanki i stroiki, jak również oprawę muzyczną na pogrzebie. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy duże grono zadowolonych klientów i ich pozytywne opinie zamieszczane w Internecie.

Godny pochówek 

Zakład działa w Warszawie, na Powązkach, ale obsługuje mieszkańców z całego miasta (wszystkie dzielnice, w tym – Bielany, Wola, Bemowo, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Bródno) i okolice. Organizujemy pogrzeby katolickie, dla innych wyznań, jak również dla osób świeckich.

Korzystając z naszych usług, mogą też Państwo otrzymać pomoc przy kredytowaniu pogrzebu w ramach zasiłku ZUS czy załatwianiu wszelkich formalności – zarówno w kancelarii cmentarnej, jak i w ZUS, KRUS czy WBE. Nasz dom pogrzebowy oferuje ponadto transport zmarłych na miejsce zgonu, załatwianie kremacji oraz dobór urn i trumien, jak również organizację konsolacji. Dysponujemy także chłodnią, która działa przez całą dobę.

Oprawa muzyczna pogrzebów w Warszawie

Muzyka na uroczystości pogrzebowej pozwala stworzyć odpowiedni nastrój i sprawić, że ten ważny dla rodziny i bliskich moment zostanie lepiej zapamiętany. Nasz zakład pogrzebowy współpracuje z wieloma wybitnymi artystami, którzy dysponują odpowiednim repertuarem na tego rodzaju wydarzenia i to zarówno w przypadku muzyki kościelnej, muzyki odpowiedniej dla uroczystości innego wyznania czy nawet uroczystości świeckiej.

Istnieje możliwość wybrania różnej obsady muzycznej – oferujemy flet poprzeczny, skrzypce, wiolonczelę, trąbkę oraz śpiew. Muzyka zapewniana jest nie tylko nad grobem, ale także przed Mszą Świętą, podczas ofiarowania, Komunii oraz na wyjście.

Eleganckie wieńce na pogrzeb bliskiej osoby

Pogrzeb to szansa na godne pożegnanie zmarłego, oddanie mu należytego szacunku, a dla wielu osób także możliwość pogodzenia się, że ktoś bliski ich sercu odszedł na zawsze. Nieodłącznym elementem każdej ceremonii ostatniego pożegnania są kwiaty – wieńce pogrzebowe, przygotowywane na specjalne zamówienie oraz wiązanki. Piękne wieńce, sprzedawane w Warszawie, są symbolem tęsknoty za zmarłym. Rodzajów… Czytaj dalej Eleganckie wieńce na pogrzeb bliskiej osoby

Kompleksowa organizacja pogrzebu

Strata bliskiej swojemu sercu osoby to niezwykle trudne przeżycie dla każdego człowieka, okupione dużą dozą smutku i żalu. Ból, jaki towarzyszy w tym okresie, jest ograniczający i niekiedy nie pozwala nawet na wykonywanie zwykłych, codziennych czynności. W tym niełatwym dla wszystkich okresie na rodzinie spoczywa jednak obowiązek organizacji pogrzebu krok po kroku, będącego pięknym upamiętnieniem… Czytaj dalej Kompleksowa organizacja pogrzebu

Elegancki karawan pogrzebowy w Zakładzie Usług Pogrzebowych Pruszyński

Organizacja pogrzebu nie należy do czynności łatwych, szczególnie biorąc pod uwagę, jak trudne emocje towarzyszą rodzinie zmarłego. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy kompleksowy zakres usług pogrzebowych, zdejmując z Państwa ciężar obowiązków. Organizujemy piękne ceremonie ostatniego pożegnania, dopełniając formalności i dbając o najmniejsze szczegóły pogrzebów – zawsze z poszanowaniem do interesantów oraz osób, które odeszły. Jednym… Czytaj dalej Elegancki karawan pogrzebowy w Zakładzie Usług Pogrzebowych Pruszyński

Copyright 2023 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group