Urny kompozytowe Warszawa

Urna, ta samo jak trumna, stanowi symbol pamięci dla osoby zmarłej. Wybór tej odpowiedniej to także moment, w którym zbliżamy się w kierunku pogodzenia z odejściem bliskiego. Każdy z nas w głębi serca potrzebuje pochować prochy zmarłego w godny sposób. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo urny kompozytowe cechujące się odmiennymi wymiarami, kształtem, kolorystyką, rodzajem zdobień i wyprofilowaniem. Niezależnie od wyboru wzoru, mogą Państwo być pewni atrakcyjnej ceny, trwałości tworzyw i estetycznego wykończenia.

Urny kompozytowe – ze zdobieniami lub w wersji minimalistycznej

Oprócz urn ceramicznych, marmurowych, kamiennych i drewnianych proponujemy urny pogrzebowe kompozytowe, również w wersji z symbolami religijnymi. Cechują się odmienną kolorystyką, wzornictwem i wielkością. Nieustannie poszerzamy ofertę naszych produktów, biorąc także pod uwagę oczekiwania naszych Klientów.

Proponujemy urny kompozytowe, które charakteryzują się wyjątkową twardością i odpornością na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Są one tańszą alternatywą dla urn kamiennych lub wykonanych z innych droższych materiałów, takich jak chociażby marmur. Prezentują się równie nienagannie, a ich ceny są wyjątkowo przystępne. Dużą popularnością cieszą się  urny kompozytowe na prochy w wersji minimalistycznej, ale także modele ze zdobieniami.

Doskonale wiemy, jak wielką trudność sprawia wybór urny dla najbliższej osoby, z którą trzeba pożegnać się na zawsze. Z tego względu naszych Klientów nie pozostawiamy samych w tych jakże trudnych decyzjach. Zapewniamy fachową pomoc. Nasza rodzinna firma z wieloletnim stażem może pochwalić się zespołem młodych, przyjaznych i uprzejmych pracowników. Nasz zakład pogrzebowy wyróżniają konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość usług pogrzebowych. Pomagamy przejść tę trudną drogę, jaką jest śmierć bliskiej osoby, oferując wsparcie na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Urny kompozytowe Warszawa

Zapewniamy szeroki wybór urn kompozytowych z uwagi na coraz częściej wybierane pochówki urnowe. Decydując się na urnę, warto pamiętać, że ceremonia nie różni się niczym od tradycyjnej uroczystości pogrzebowej, gdzie zmarły pochowany jest w trumnie. Dobrze wybrana urna z pewnością nada właściwy ton w ostatniej drodze zmarłego.

Z uwagi na to, że kompozyt to materiał wyjątkowo łatwy w obróbce i wykończeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu urny kompozytowe dostępne w bogatej gamie kształtów oraz kolorów. Przeważają odcienie bieli, brązu, szarości i czystej czerni. Zachwycają oryginalnym wyglądem. W sprzedaży mamy modele wzbogacone o różne elementy, takie jak krzyżyki, uchwyty lub inne dekoracje. Oferujemy urny kompozytowe w Warszawie, wyróżniające się wysoką jakością wykonania, estetyką i trwałością. 

Jak wybrać urnę pogrzebową?

Na co dzień nikt z nas nie zastanawia się nad wyborem urny pogrzebowej. Z decyzją tą mierzymy się w momencie odejścia bliskiej osoby. Obecnie wielu ludzi w naszym kraju coraz częściej rezygnuje z tradycyjnego pochówku na rzecz ceremonii z urną. Może być ona kamienna, ceramiczna, drewniana lub kompozytowa.

Ostatnia z wymienionych jest atrakcyjna ze względu na koszt. Dostępne są modele w kształcie pucharu, dzbana, walca i prostopadłościanu. Są to estetyczne naczynia na prochy. Proponujemy urny kompozytowe w przystępnych cenach. Zachęcamy do kontaktu! Naszym Klientom pomagamy wybrać urny, biorąc pod uwagę przeznaczony na ten cel budżet, oczekiwania oraz indywidualne preferencje.

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group