Zakład pogrzebowy Powązki

Tel. całodobowy: 513-804-664
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piątek godz. 8:30 - 16:30
Sobota godz. 9:00 - 12:00 
Adres: ul. Powązkowska 14, Budynek Zarządu Cmentarza

Zakład i dom pogrzebowy Pruszyński Powązki Warszawa

Jesteśmy tu, by sprostać Państwa potrzebom w trudnych chwilach żałoby i pożegnania bliskich. Pruszyński Zakład Pogrzebowy Powązki świadczy usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i okolic. Nasza misja to zapewnić godne pożegnanie zmarłych oraz odciążyć Państwa od trudności formalnych i logistycznych związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych. Jesteśmy dostępni całą dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi zapewnić Państwu pomoc w każdej chwili.

Dom pogrzebowy Powązki realizuje całościowe usługi pogrzebowe we współpracy z zakładem kamieniarskim, kwiaciarnią oraz wykwalifikowanymi muzykami, co pozwala zapewnić oprawę ceremonialną na najwyższym poziomie. Nasz zakład wyróżniają konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Rozumiemy, jak ważny jest godny pochówek drogiej osoby. Nasz zakład pogrzebowy Powązki 24h oferuje szeroki wybór trumien i urn, by sprostać indywidualnym upodobaniom. Chcemy, aby mogli Państwo wybrać tę właściwą — taką, która najlepiej odda charakter i osobowość zmarłego.

Zapoznaj się z ofertą

Dom pogrzebowy Powązki — organizacja ceremonii

Wiemy, jak bolesne i trudne jest pożegnanie kogoś bliskiego. Chcielibyśmy zapewnić, że w tym czasie nie jesteście Państwo sami. Wieloletnie doświadczenie Zakładu Pogrzebowego Powązki pozwala zorganizować ceremonię pogrzebową na warszawskich Powązkach dostosowaną do Państwa życzeń. Niezależnie od tego, czy będzie to pochówek katolicki, świecki czy innego wyznania. Szczegółowo omówimy z Państwem wszelkie kwestie, aby uroczystość była zgodna z wolą zmarłego, jeśli taka została. Zależy nam na tworzeniu odpowiedniej atmosfery podczas konsolacji, aby umożliwić rodzinie i przyjaciołom wyrażenie swojego żalu i wzajemne wsparcie.

Rozumiemy, jak wiele znaczą odpowiednio dobrane słowa pożegnania, muzyka, kwiaty. Nasz dom pogrzebowy Powązki współpracuje z lokalną kwiaciarnią i umożliwia tworzenie pięknych wieńców i wiązanek, odpowiednich do każdej uroczystości pogrzebowej. Jeśli chodzi o szczególną atmosferę ceremonii, przygotowujemy muzykę wraz z zawodowymi muzykami, by stworzyć odpowiedni nastrój. Zapewniamy także wsparcie i opiekę podczas uroczystości pogrzebowych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Ponadto organizujemy usługi transportu dla innych gości, jeśli będzie taka potrzeba.

Zakład pogrzebowy Powązki — formalności

Jesteśmy w pełni świadomi, jak wiele obowiązków i formalności spoczywa na bliskich osoby zmarłej. Dlatego właśnie staramy się być tu dla naszych Klientów, wyciągając pomocną dłoń w tych trudnych dla Państwa chwilach. Wybierając nasz dom pogrzebowy w Warszawie na Powązkach, mogą Państwo mieć pewność, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby załatwić wszelkie formalności. W imieniu Państwa obsłużymy wszystkie niezbędne kontakty z ZUS, KRUS, WBE oraz kancelarią cmentarną. Chcemy, aby mogli Państwo przeżyć ten czas w spokoju i zadumie.

Zakład pogrzebowy Powązki 24h — organizacja pogrzebu

Świadczymy całodobowe usługi pogrzebowe i niezależnie od miejsca zgonu zapewnimy transport zmarłego. Nasi doświadczeni kierowcy zadbają o bezpieczny i spokojny przejazd. Działamy dyskretnie i w sposób, który nie tylko odciąży Państwa od trosk logistycznych, ale także zagwarantuje, że cała procedura przebiegnie w harmonii z uczuciami i potrzebami rodziny oraz przyjaciół zmarłego. Ponadto podejmujemy odpowiedzialność za sprowadzenie zmarłych z zagranicy.

Mogą Państwo na nas polegać w tych trudnych chwilach. Jesteśmy po to, aby wesprzeć Państwa i zorganizować pogrzeb zgodnie z oczekiwaniami. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

Z wyrazami szacunku

Pruszyńscy, Zakład Pogrzebowy Warszawa Powązki

Kto może być pochowany na Powązkach?

Warszawski Cmentarz Powązkowski, czyli popularne Powązki, znajduje się w dzielnicy Wola i zajmuje obszar 43 hektarów. Znany jest ze względu na swój wiek i historię. To tutaj pochowani są wybitni polscy artyści, ludzie nauki i wielu innych zasłużonych. Ten najstarszy i największy warszawski cmentarz dzieli się na część komunalną, na której może zostać pochowany każdy… Czytaj dalej Kto może być pochowany na Powązkach?

Ile kosztuje pochówek na Powązkach?

Warszawskie Powązki to jedna z najstarszych, największych i najbardziej znanych nekropolii w Polsce. Na sporej części cmentarza pochowane są znakomitości ze świata kultury, sztuki i nauki, a także osoby związane z wojskiem. Pozostała część to cmentarz komunalny, na terenie którego – w porozumieniu z jego zarządem – można wykupić miejsce wiecznego odpoczynku dla bliskiego (obecnie… Czytaj dalej Ile kosztuje pochówek na Powązkach?

Kompleksowa organizacja pogrzebu Warszawa

Zdajemy sobie sprawę, jak towarzysząca nam codziennie śmierć jest trudnym i pełnym smutku wydarzeniem w każdej rodzinie, dlatego właśnie w tym momencie chcemy zaoferować swoje merytoryczne i techniczne wsparcie w kompleksowej organizacji pogrzebu. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam załatwiać wszelkie formalności związane z przygotowaniem do pochówku oraz samą ceremonią sprawnie i bezproblemowo, oszczędzając… Czytaj dalej Kompleksowa organizacja pogrzebu Warszawa

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group