Trumny pogrzebowe

Eleganckie trumny uchodzą za ostatnie mieszkanie zmarłego. Z tego względu Rodzinom zmarłych oferujemy szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości. Zarówno wygląd, kształt, jak i dobór odpowiedniego materiału sprawiają, że nasze trumny przypominają małe dzieła sztuki sepulkralnej.

Szeroki wybór trumien drewnianych

Mimo upływu lat wciąż trumny drewniane są najczęściej wybieranymi modelami ze względu na uniwersalne piękno, niewyszukaną elegancję, skromność i solidność, z jaką się kojarzą.

Naszym Klientom umożliwiamy wybór spośród kilkunastu modeli, dla ułatwienia zebranych w katalog trumien, uporządkowany według rodzaju drewna oraz cen. Posiadamy zarówno bardziej budżetowe modele trumien sosnowych, jak i ekskluzywne trumny dębowe. Na życzenie Klienta wykonujemy trumny drewniane z dowolnego gatunku drewna.

Kontaktując się z biurem należy podać kilka danych dotyczących zamawianej trumny w Warszawie, jak jej rozmiar, kształt, preferowany gatunek drewna oraz kolor. Na podstawie tych danych przygotowujemy odpowiednią trumnę drewnianą.

Kształty i dodatki trumien w Warszawie

Także trumny drewniane występują w określonych kształtach, z których najpopularniejszym jest elegancka trumna papieska. Jej cechą charakterystyczną jest kształt zbliżony do prostopadłościanu. Wśród dostępnych modeli można wymienić również te z zaokrągloną i większą górną częścią i zwężonym dołem oraz tak zwane modele „amerykańskie”, wyposażone w dwa wieka, za pomocą których forma trumny podzielona zostaje na pół.

Ważnymi estetycznie detalami w przypadku trumien w Warszawie są dodatki. Klient ma możliwość zamówienia zupełnie gładkiej trumny bez ozdobników. Znacznie częściej jednak przygotowujemy trumny specjalnie dekorowane detalami architektonicznymi, jak mosiężne lub miedziane, ozdobne uchwyty, atłasowe, aksamitne lub jedwabne obicie. Im delikatniejsze i bardziej wyszukane dodatki, tym trumna drewniana sprawia wrażenie bardziej eleganckiej. Trumny w Warszawie mogą mieć też dodatkowe, ozdobne żłobienia albo ornamenty, jednak tę kwestię zawsze pozostawiamy do wyboru naszym Klientom.

Dlaczego warto wybrać nasze trumny w Warszawie?

Podpierając się zdobytym przez lata doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować bliskim zmarłym naszych Klientów jedynie najlepsze trumny drewniane. W gestii Klienta jest podanie konkretnych informacji dotyczących wyglądu, rodzaju drewna czy dodatków. Ze swojej strony dokładamy zawsze starań, aby wykonana trumna w Warszawie stała się godnym miejscem spoczynku dla zmarłego.

Copyright 2023 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group