Oprawa muzyczna pogrzebów

Pełne szacunku ostatnie pożegnanie wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej – lirycznej, poruszającej serce i dającej upust żalowi, jaki tkwi w człowieku po stracie. Zdajemy sobie sprawę, jak głośna potrafi być pogrzebowa cisza, dlatego proponujemy naszym Klientom subtelny podkład oprawy muzycznej pogrzebowej w Warszawie.

Oprawa muzyczna mszy

Kościelne nabożeństwa zawsze wymagają odpowiedniej oprawy muzycznej. W tak wyjątkowych chwilach oprawa muzyczna mszy w postaci pojedynczych instrumentów doda powagi i sprawi, że nastrój zgromadzenia stanie się bardziej podniosły i adekwatny do sytuacji.

Usługa oprawy muzycznej mszy to propozycja sześciu utworów pogrzebowych, bezpośrednio przed Mszą Świętą, podczas ofiarowania, Komunii Świętej oraz na wyjście.

Z melodii pogrzebowych mogą skorzystać także Klienci decydujący się na ceremonie świeckie, w tym wypadku utwory pogrzebowe wygrywane są bezpośrednio przed uroczystością, podczas ceremonii w chwili refleksji nad zmarłym oraz podczas wyjścia uczestników.

Naszym Klientom oferujemy pod względem oprawy muzycznej pogrzebów w Warszawie kompleksowe usługi, obejmujące zarówno muzykę i utwory pogrzebowe w kościele podczas nabożeństwa, jak i melodie pogrzebowe na trąbce lub skrzypcach, wygrywane bezpośrednio przy pożegnaniu zmarłego w chwili składania jego ciała do grobu.

Melodie pogrzebowe

Nasi Klienci mają możliwość wyboru melodii pogrzebowych na skrzypcach, melodii pogrzebowych na trąbce oraz na kilku mniej typowych instrumentach. Na życzenie podczas ceremonii lub na cmentarzu oprawę muzyczną może zapewnić również flecista lub wiolonczelista. Melodie mogą być uzupełnione dodatkowo śpiewakiem lub śpiewaczką. Na specjalne życzenie Klienta organizujemy innego instrumentalistę wraz z dowolnym repertuarem funeralnym.

Dlaczego warto skorzystać z utworów pogrzebowych?

W tak trudnych chwilach cisza nie koi, a przeszkadza i jedynie wzmaga cierpienie bliskich zmarłego. Kojące melodie pogrzebowe pozwalają łagodniej przejść przez najtrudniejszy moment ostatniego pożegnania i złożenia ciała do grobu.

Utwory pogrzebowe grane na instrumentach przez doświadczonych muzyków uwznioślają moment, podkreślają jego ważność, nadają odpowiedniej wagi i kształtu. Łagodne melodie pogrzebowe na skrzypcach, trąbce, flecie czy wiolonczeli zapadają w serce i pamięć, kojarząc się z chwilą powagi.

Jako firma doświadczona w kompleksowym przygotowywaniu kościelnych i świeckich ceremonii pogrzebowych, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenie jak najlepiej oddawało hołd zmarłemu.

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group