Urny drewniane Warszawa

Organizacja ceremonii ostatniego pożegnania bliskiej osoby nie należy do czynności łatwych, szczególnie, że czas ten związany jest z przeżywaniem trudnych emocji smutku i żalu. Chcąc pomóc Państwu w tym niełatwym okresie, świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe, dopełniając wszystkich formalności, a także dbając o najmniejsze detale przebiegu pogrzebów. Jednym ze świadczeń jest dostarczanie interesantom wysokiej jakości urn drewnianych w Warszawie, które stanowią piękną formę upamiętnienia zmarłego.

Spopielanie ciała osoby, która odeszła, staje się w Polsce powszechną formą pochówku. Ze świadczenia skremowania zwłok w specjalnie przystosowanym do tego krematorium i umieszczenia prochów w drewnianej urnie korzystają zarówno klienci, którzy organizują pogrzeby świeckie, jak i religijne. Forma pochówku jest bowiem kwestią indywidualną, zależną od rodziny zmarłego lub jego ostatniej woli, jaką wyraził jeszcze przed śmiercią. Nasz zakład pogrzebowy oferuje nie tylko przeprowadzenie kremacji zwłok, ale zajmuje się również dystrybucją estetycznych, wysokiej jakości urn pogrzebowych w Warszawie.

Urny pogrzebowe drewniane

W Zakładzie Pogrzebowym Pruszyński dysponujemy urnami pogrzebowymi wykonanymi z drewna, metalu, kamienia i kompozytu. Drewniana urna na prochy to klasyczna propozycja, wyróżniająca się estetycznym wykończeniem, wysoką jakością wykorzystanych materiałów oraz dbałością o wszystkie szczegóły. Urny drewniane, jakie oferujemy w Warszawie, stworzone są z naturalnego tworzywa, dodatkowo pokrytego specjalnymi substancjami impregnującymi.

Oferujemy szeroką gamę urn pogrzebowych drewnianych, różniących się pod względem rozmiaru, rodzaju wykorzystanego drewna, koloru, usłojenia, kształtu oraz dodatkowych ozdób czy symboli religijnych. Cena urn drewnianych na prochy zależna jest od konkretnego modelu, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, by móc zapoznać się z propozycjami produktów i poznać ich dokładny koszt.

Warszawa – urny drewniane

Wszystkie urny drewniane, proponowane interesantom w Warszawie, zostały wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, o czym mogą przekonać się Państwo osobiście. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz możliwość doradzenia w temacie najbardziej odpowiedniej urny pogrzebowej drewnianej. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji zarówno w biurze zakładu pogrzebowego, jak i telefonicznie i mailowo.

Urny drewniane – oryginalne rozwiązanie

Urny drewniane wykorzystuje się w chwili, kiedy rodzina zmarłego decyduje się na skremowanie ciała. Często wybór rodzaju urny na prochy bliskiego jest niezwykle trudny. Podobnie jak w przypadku trumny, również w tym względzie dostępne są modele wykonane z różnych materiałów, w tym z drewna z gatunków różniących się między sobą twardością czy kolorystyką.

Jedną z chętniej wybieranych w ostatnim czasie propozycji jest urna drewniana, gotowa lub projektowana od podstaw na Państwa specjalne zamówienie. Urny drewniane mogą zostać wykonane z jednego z najodpowiedniejszych do tego celu materiałów, czyli gatunków o zwartej, twardej strukturze, odpornych na uszkodzenia. Odpowiednio zaimpregnowane będą wytrzymałe również na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu przez lata będą doskonale prezentować się bez zmian wizualnych. Po zastosowaniu na nich środków zabezpieczających nie ma konieczności przeprowadzania dodatkowych prac konserwacyjnych.

Urny drewniane na prochy są naturalne i ekologiczne, doskonale się prezentują, a ich zdobienia mogą przybierać nieraz bardzo fantazyjne, oryginalne i skomplikowane formy. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować lico urny drewnianej według Państwa koncepcji lub wykorzystać stosowane przez nas wzory i symbole, nawiązujące do charakteru ostatniego pożegnania – świeckie lub religijne.

Dzięki temu urny drewniane mogą stać się wyrazem bardzo osobistego, indywidualnego pożegnania dla osoby zmarłej. Ich oryginalność oraz nietypowa forma znacznie wyróżniają się spośród innych modeli, stając się hołdem i wyrazem szacunku dla osób przygotowujących się na ostatnie pożegnanie.

Dla naszych Klientów mamy przygotowaną szeroką ofertę różnorodnych modeli urn drewnianych na prochy, dostosowaną do oczekiwań pod względem wielkości, materiału, zdobień, ale też przedziału cenowego. Koszty ustalane są zawsze indywidualnie i zależą od wymienionych wyżej kwestii. Możliwe jest wybranie gotowego modelu lub zamówienie urny drewnianej o indywidualnie dopasowanych cechach.

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group