Urny drewniane Warszawa

Organizacja ceremonii ostatniego pożegnania bliskiej osoby nie należy do czynności łatwych, szczególnie, że czas ten związany jest z przeżywaniem trudnych emocji smutku i żalu. Chcąc pomóc Państwu w tym niełatwym okresie, świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe, dopełniając wszystkich formalności, a także dbając o najmniejsze detale przebiegu pogrzebów. Jednym ze świadczeń jest dostarczanie interesantom wysokiej jakości urn drewnianych w Warszawie, które stanowią piękną formę upamiętnienia zmarłego.

Spopielanie ciała osoby, która odeszła, staje się w Polsce powszechną formą pochówku. Ze świadczenia skremowania zwłok w specjalnie przystosowanym do tego krematorium i umieszczenia prochów w drewnianej urnie korzystają zarówno klienci, którzy organizują pogrzeby świeckie, jak i religijne. Forma pochówku jest bowiem kwestią indywidualną, zależną od rodziny zmarłego lub jego ostatniej woli, jaką wyraził jeszcze przed śmiercią. Nasz zakład pogrzebowy oferuje nie tylko przeprowadzenie kremacji zwłok, ale zajmuje się również dystrybucją estetycznych, wysokiej jakości urn pogrzebowych w Warszawie.

Urny pogrzebowe drewniane

W Zakładzie Pogrzebowym Pruszyński dysponujemy urnami pogrzebowymi wykonanymi z drewna, metalu, kamienia i kompozytu. Drewniana urna na prochy to klasyczna propozycja, wyróżniająca się estetycznym wykończeniem, wysoką jakością wykorzystanych materiałów oraz dbałością o wszystkie szczegóły. Urny drewniane, jakie oferujemy w Warszawie, stworzone są z naturalnego tworzywa, dodatkowo pokrytego specjalnymi substancjami impregnującymi.

Oferujemy szeroką gamę urn pogrzebowych drewnianych, różniących się pod względem rozmiaru, rodzaju wykorzystanego drewna, koloru, usłojenia, kształtu oraz dodatkowych ozdób czy symboli religijnych. Cena urn drewnianych na prochy zależna jest od konkretnego modelu, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, by móc zapoznać się z propozycjami produktów i poznać ich dokładny koszt.

Warszawa – urny drewniane

Wszystkie urny drewniane, proponowane interesantom w Warszawie, zostały wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, o czym mogą przekonać się Państwo osobiście. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz możliwość doradzenia w temacie najbardziej odpowiedniej urny pogrzebowej drewnianej. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji zarówno w biurze zakładu pogrzebowego, jak i telefonicznie i mailowo.

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group