O zakładzie

Nasze Usługi Pogrzebowe Pruszyński

Całodobowy zakład i dom pogrzebowy Pruszyński

Pruszyński Całodobowe Usługi Pogrzebowe jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Pracujemy z dużym zaangażowaniem, chcąc możliwie jak najbardziej pomóc Państwu w obowiązkach związanych z załatwianiem wszelkich formalności pogrzebowych.

Oferta

W ramach naszej działalności oferujemy:

  • trumny i urny pogrzebowe
  • oprawę muzyczną
  • kwiaty

Doświadczenie i pomoc w trudnych chwilach

Nasz zespół tworzony jest przez młodych, przyjaznych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest nieoczekiwanym i trudnym momentem, dlatego staramy się jak najbardziej odciążyć Państwa, służąc pomocą, doświadczeniem i wykazując pełen profesjonalizm.

Usługi na najwyższym poziomie

W naszej pracy dbamy o najwyższą jakość prezentowanych usług. Nasz zakład pogrzebowy współpracuje z zakładem kamieniarskim, kwiaciarnią oraz wykwalifikowanymi muzykami, by pomóc zorganizować uroczystość pogrzebową od początku do końca. Spośród konkurencji wyróżnia nas atrakcyjna cena oraz wysoka jakość. Oferujemy szeroki wybór trumien dostępnych w różnym kolorze, wzorze i rozmiarze, wykonanych z kilku gatunków drewna. Dysponujemy również szerokim wyborem urn – zarówno drewnianych, jak i metalowych, kamiennych, kompozytowych czy wykonanych z brązu. Aby uroczystość pogrzebowa miała zapewnioną odpowiednią oprawę, współpracujemy z kwiaciarnią, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wieńce, wiązanki, a także stroiki trumienne czy urnowe.

Muzyka na uroczystości

Wiemy także, że jednym z istotnych czynników na pogrzebie jest oprawa muzyczna. Współpracujemy z wieloma wybitnymi artystami z dużym doświadczeniem, którzy wiedzą, jaki repertuar wybrać, by muzyka stanowiła odpowiednio tło w tych trudnych chwilach. Oferujemy między innymi flet poprzeczny, skrzypce, wiolonczelę, trąbkę czy śpiew. Proponujemy zarówno muzykę kościelną – utwory przed Mszą Świętą, utworu na ofiarowanie, podczas Komunii świętej oraz utwory na wyjście, jak i muzykę nad grobem. Nasi muzycy zapewniają także odpowiednią oprawę podczas uroczystości świeckiej.

Całodobowy zakład pogrzebowy w Warszawie

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group