Nasze usługi

Godny pochówek

PRUSZYŃSKI CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE oferuje kompleksową obsługę pogrzebów.Nasza firma organizuje pogrzeby katolickie, świeckie, jak również innych wyznań. Nasz telefon czynny jest całą dobę 7 dni w tygodniu. Oferujemy całodobowy transport zmarłych do chłodni. Nasz zakład pogrzebowy posiada karawany Mercedes.

W naszym zakładzie pogrzebowym pracownik naszego domu pogrzebowego ustali z państwem wszystkie formalności związne z organizacją pogrzebu – biuro znajduje się w Warszawie  ul. Powązkowska 14, Warszawa (biuro w budynku zarządu cmentarza)

Nasz zakład pogrzebowy posiada chłodnię, salę pożegnań gdzie identyfikuje się osobę zmarłą oraz można ją pożegnać w gronie najbliższych.

Formalności Pogrzebowe

Nasi pracownicy załatwiają za Państwa wszelkie formalności związane z wypłatą zasiłku pogrzebowego (ZUS, KRUS, WBE). Kredytujemy także pogrzeby za kwotę zasiłku pogrzebowego, a Państwo dopłacają tylko różnicę związaną z dodatkowymi kosztami pogrzebu.

Posiadamy szeroką gamę trumien oraz urn. Współpracujemy również z zakładem kamieniarskim, który przygotowuje grób do pochówku osoby zmarłej.

Nasz zakład pogrzebowy współpracuje także z kwiaciarnią. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie wieńce, wiązanki oraz pająka na trumnę lub urnę. Nasza firma współpracuje z wykwalifikowanymi muzykami. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką OPRAWA MUZYCZNA. Posiadamy również samochód specjalnie dostosowany do przewozu osób starszych oraz mających problemy ruchowe, którym służymy podczas całej uroczystości pogrzebowej.

Na Państwa prośbę organizujemy transport dla wszystkich uczestników pogrzebu. Organizujemy także konsolacje. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub bezpośrednio do naszego punktu. Dzięki nam każda zmarła ma zagwarantowany godny pochówek.

Ułatwimy Państwu wszelkie formalności pogrzebowe

Żałoba zdecydowanie nie jest czasem, gdy łatwo przychodzi podejmowanie decyzji. Całkowicie zrozumiałe jest to, że nasi Klienci i Klientki są wtedy skupieni na przeżywaniu straty. Działamy w taki sposób, żeby całościowo zająć się wszystkimi czynnościami, pozwalającymi na rzetelną organizację pogrzebu w Warszawie. Chcemy chociaż trochę odciążyć Państwa w tym niesamowicie wymagającym czasie. Nasze usługi pogrzebowe wybrało już wiele osób z takich dzielnic jak Bielany, Wola, Powązki, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów czy Bródno.

Usługi pogrzebowe – gwarancja profesjonalizmu i empatii

Całodobowe usługi pogrzebowe to nie tylko kwestie organizacyjne, chociaż są one niesłychanie istotne dla sprawnego zaplanowania wydarzenia. Doświadczenie, znajomość branży, współpraca z kwiaciarnią, ZUS itp. – każda z tych kwestii jest niezwykle ważna, ale podczas naszej pracy nie zapominamy o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Empatycznie podchodzimy do Państwa potrzeb, jesteśmy profesjonalni i jednocześnie wrażliwi i wyrozumiali. Umiejętnie dobieramy naszą załogę. Wszystko po to, żeby spotkali się Państwo u nas zawsze ze zrozumieniem.

Zakład pogrzebowy – organizacja pogrzebu w Warszawie

Nasz dom pogrzebowy jest doskonale przygotowany do przyjęcia klientów, niezależnie od dnia czy godziny. Lata doświadczenia sprawiły, że jesteśmy w stanie rzetelnie przeprowadzić każdy etap organizacji pogrzebu, zarówno katolickiego, jak i świeckiego. Od początku działamy zgodnie z określonymi zasadami:

1. dokładnie wysłuchamy Państwa oczekiwań;
2. cierpliwie odpowiemy na wszystkie pytania;
3. przedstawimy nasze usługi pogrzebowe;
4. przejmiemy wszelkie formalności pogrzebowe;
5. zatroszczymy się o każdy najmniejszy szczegół uroczystości

Taki sposób działania sprawia, że osoby wybierające nasz zakład pogrzebowy dostają kompleksową opiekę i mogą nas w pełni obdarzyć swoim zaufaniem.

Zakład pogrzebowy Warszawa Powązki

Nasz dom pogrzebowy Warszawa Powązki, zlokalizowany na jednym z najstarszych i najpiękniejszych cmentarzy w Polsce, zapewnia godne i szanujące tradycję pożegnanie bliskich. Doświadczony personel zakładu pogrzebowego na Powązkach doskonale rozumie, że każde pożegnanie jest niezwykle ważne i indywidualne, dlatego podejmujemy wszelkie starania, aby skutecznie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby.

Gwarantujemy pomoc w pełnym zakresie na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej w Warszawie na Powązkach. Dostarczamy trumny, zajmujemy się formalnościami i dokumentacją oraz organizujemy ceremonię w sposób zgodny z życzeniami rodziny.

Zakład pogrzebowy Powązki

W naszym zakładzie pogrzebowym na Powązkach oferujemy wiele usług związanych z organizacją pochówku. Mogą Państwo u nas zobaczyć i wybrać trumnę lub urnę spośród wielu modeli i kolorów, a także zamówić indywidualną personalizację. Oferujemy również wieńce, wiązanki oraz inne artykuły pogrzebowe, takie jak znicze, świece, poduszki czy tabliczki. Nasza misja polega na zapewnieniu godnego i pełnego szacunku pożegnania, zgodnie z życzeniami zmarłego i Państwa potrzebami.

Dom pogrzebowy Powązki wojskowe

Nasz zakład pogrzebowy Warszawa Powązki gwarantuje dyskrecję, profesjonalizm oraz szacunek dla Państwa uczuć i tradycji. Stacjonarnie świadczymy wiele usług związanych z organizacją pogrzebów w naszym domu pogrzebowym na Powązkach. Oferujemy możliwość skorzystania z naszej kaplicy, gdzie można spędzić czas z bliskimi i modlić się przy zmarłym. Organizujemy ceremonię pogrzebową, w tym zapraszamy księdza lub innego prowadzącego, zamawiamy muzykę i nagłośnienie oraz wynajmujemy karawanę pogrzebową.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę, gotowi pomóc w najtrudniejszych chwilach, niezależnie od skomplikowania sytuacji. W razie potrzeby służymy Państwu w wyborze odpowiedniej formy pożegnania, która będzie oddawać osobowość i życiowe wartości zmarłego. Jeśli zależy Państwu na godnym i pięknym pożegnaniu swojego bliskiego, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy firmą z tradycją, doświadczeniem i sercem.

Copyright 2024 Ⓒ Pruszyński. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja:  DNS Group